Balíček obsahuje

2 hodiny štúdia

2 tematické celky

2 kurzy

9 lekcií

Čo po absolvovaní Web zvládnete?

Všetky cesty vedú na Váš web.... Je preto potrebné nepodceniť jeho prípravu, štruktúru a funkčnosť. V rámci nášho kurzu sa dozviete aké typy webových riešení existujú a aké sú ich výhody a nevýhody. Odprezentujeme základné požiadavky a parametre, ktoré by mala kvalitná webstránka obsahovať. Upozorníme Vás na základné nedostatky a chyby, ktoré pri tvorbe Vašej webstránky môžu vzniknúť. Záver kurzu je orientovaný na meracie nástroje a techniky. Po absolvovaní budete schopní navrhnúť základnú kostru webu, zvoliť vhodnú technológiu a zorientovať sa v ponukách externých programátorských spoločností. Osvojíte si princípy a zásady stavby webovej stránky. Pri zakúpení kurzu získate vstupný úvod do online marketingu ako benefit.

Zoznam kapitol

1. Čo je to online marketing

3,5 min.

2. Výhody online marketingu

9 min.

3. Základné pojmy a skratky

15 min.

4. Koľko stojí online marketing

10 min.

1. Typy webových riešení a ich výhody

9 min.

2. Základné požiadavky na web

11 min.

3. Najčastejšie chyby na webe

11,5 min.

4. Príprava landing pages

9,5 min.

5. Meranie na webe, meracie kódy + Hotjar

4,5 min.
1
2
3
4

Prečo balíček Web?

Efektívna a ucelená forma vzdelania

Dve hodiny uceleného školiaceho materiálu Vás obohatia o množstvo postrehov, tipov a praktických rád, ktoré Vám ušetria desiatky hodín samoštudijného času.

Teória spojená
s praxou

Kurz web nie je kompilát teoretickej literatúry, ale vzdelávací program pripravený ľuďmi z praxe. Teoretické znalosti sú vhodne doplnené o praktické návody, ukážky a najmä tipy a triky, ktoré sme nadobudli za viac ako 10-ročnú prax v rámci agentúrneho businessu.

Darček pre Vás
a

Pri zakúpení kurzu získate vstupný Úvod do online marketingu ako darček.

Potvrdenie o absolvovaní kurzu Web

Po úspešnom zvládnutí kurzu Web obdrží každý študent absolventské potvrdenie, ktoré garantuje kvalitu preštudovaných materiálov a je predpokladom, že študent sa v danej téme orientuje v požadovanej kvalite.